Oblicza nowoczesnej produkcji we Wrocławiu

Home \ Nowości \ Oblicza nowoczesnej produkcji we Wrocławiu

Arena Produkcji 2017_Baner_736x320

9 marca we Wrocławiu odbędzie się czwarta edycja konferencji Arena Produkcji. Podczas wydarzenia, odbywającego się pod hasłem „Oblicza nowoczesnej produkcji”, omawiane będzie szerokie spektrum zagadnień dotyczących funkcjonowania zakładów produkcyjnych.

Arena Produkcji skierowana jest do kadry menedżerskiej i specjalistów z działających w Polsce przedsiębiorstw produkcyjnych. Konferencja stanowi platformę, za pomocą której uczestnicy zyskają możliwość wymiany doświadczeń, związanych z najnowszymi rozwiązaniami i najlepszymi praktykami dotyczącymi obszaru zarządzania produkcją oraz narzędziami i metodami wspomagającymi najważniejsze procesy operacyjne w fabryce.

W tematyce sesji plenarnej znajdą się m.in. zagadnienia związane z wdrażaniem systemu Kanban, robotyzacją oraz automatyzacją zakładów produkcyjnych czy coraz pilniejszą kwestią obowiązkowego audytu energetycznego. Przyjrzymy się także realizacji założeń filozofii Kaizen w polskich realiach. Wydarzenie poświęcone nowoczesnej produkcji nie może też obyć się bez tematu informatyzacji fabryk i możliwości, jakie stawia takie posunięcie. Jednak przy tej okazji zwrócimy też uwagę na fakt, iż niezależnie od stopnia zaawansowania technologicznego, nie można zapomnieć o podstawach organizacyjnych.

Nieodłącznym elementem Areny Produkcji jest sesja networkingowa. Umożliwia ona uczestnikom wydarzenia nawiązanie kontaktu z ekspertami, którzy będą służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów dotyczących funkcjonowania zakładów produkcyjnych, podzielą się swoimi doświadczeniami oraz przedstawią warte rozważenia rozwiązania.

Zapraszamy na stronę wydarzenia, za pomocą której można zgłosić swoje uczestnictwo. Do 24 lutego obowiązują preferencyjne warunki zapisów. Więcej informacji na: arenaprodukcji.pl

 

RELATED POSTS