Grupa przedsiębiorstw Dr. Schneider rozbudowała zakład w Radomierzu

Home \ Nowości \ Grupa przedsiębiorstw Dr. Schneider rozbudowała zakład w Radomierzu

Uroczystość otwarcia nowej części hali odbyła się 14.07.2017. Uczestniczyli w niej  pracownicy, lokalne władze i partnerzy biznesowi. Zakład powiększył się o 3000 metrów kwadratowych. Zarząd SSEMP S.A. reprezentowany był przez Prezesa Tadeusza Rycharskiego i Wiceprezes Dagmarę Gęborys.

Inwestycja została wykonana bez generalnego wykonawcy. Na każdym etapie projektowania i budowy uczestniczyli pracownicy Dr. Schneider, dzięki czemu inwestycja została „uszyta na miarę” i jest idealnie dopasowana do potrzeb firmy.

Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i jednocześnie jeden z największych pracodawców w Kotlinie Jeleniogórskiej. Firma posiada własne centrum badawczo-rozwojowe oraz współpracuje z placówkami naukowymi, co pozwala na realizację projektów o wysokim stopniu zaawansowania technicznego.

W chwili obecnej w Dr. Schneider w Radomierzu jest zatrudnionych 1421 osób. Dzięki rozbudowie  zatrudnienie będzie mogło znaleźć kolejnych 200 pracowników.

RELATED POSTS

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *