Bez kategorii

Home \ Bez kategorii
gru 15

Kolejna wizyta w Nowogrodźcu.

Spotkanie z panem Burmistrzem Robertem Relichem w ramach wsparcia nowych inwestycji w naszej podstrefie i terenie Gminy.
gru 10

Kolejna wizyta w Prusicach

Kolejna wizyta w Prusicach. Spotkanie z Burmistrzem – panem  Igorem Bandrowiczem dotyczące wsparcia nowych inwestycji oraz współpracy związanej z rozwojem gospodarczym regionu.
paź 06

PAIH FORUM BIZNESU 2022

PAIH Forum Biznesu 2022 to wyjątkowe spotkanie sektora MŚP i jego partnerów – ekspertów PAIH, przedstawicieli regionów i instytucji rozwoju. Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP. Grupę docelową Forum stanowią przedsiębiorstwa planujące lub już realizujące ekspansję zagraniczną, instytucje otoczenia biznesu oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Celem nadrzędnym przyświecającym wydarzeniu jest edukacja […]
lip 29

Kolejna decyzja wsparcia nowej inwestycji

Dziś tj.29.07.2022r. została wydana przez Zarząd SSEMP S.A. kolejna 57 decyzja o wsparciu nowej inwestycji. Decyzję otrzymała FIRMA BÜRKLE sp. z o.o. Inwestycja będzie realizowana w Rakowicach Wielkich – Gmina Lwówek Śląski.
lip 06

Informacje o szczepieniach przeciwko COVID-19

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o szczepieniach przeciwko COVID-19 na dedykowanej stronie rządowej:
mar 26

Inwestycje drogowe na terenie Powiatu Ostrowskiego

Zapraszamy potencjalnych inwestorów rozważających inwestycję w Powiecie Ostrowskim do zapoznania się z planami Powiatu na inwestycje drogowe w 2021 r.: https://www.powiat-ostrowski.pl/artykul/7456 Aktualizacja z 24.05.2021 r.: https://www.powiat-ostrowski.pl/artykul/7498