Archives for grudzień, 2017

Home \ 2017 \ grudzień
grudzień 29
grudzień 28

124 zezwolenie wydane przez Zarząd SSEMP S.A.

Dnia 28 grudnia 2017 r. Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. wydał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej SSEMP firmie PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. z siedzibą w Lubaniu. Jest to już 124 wydane zezwolenie w historii Spółki i kolejne zezwolenie dla przedsiębiorstwa.
grudzień 18
grudzień 09

III Forum Przemysłowe w Karpaczu – dyskusja o szkolnictwie zawodowym

Prezes SSEMP S.A. Tadeusz Rycharski w sobotę, 9 grudnia br. uczestniczył w III Forum Przemysłowym w Karpaczu, podczas którego spotkało się blisko 700 gości – przedstawicieli pracodawców, zarówno z Polski jak i z zagranicy, administracji publicznej, środowisk eksperckich oraz mediów. Prezes SSEMP S.A. brał udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym zmian w systemie szkolnictwa zawodowego pt. […]
grudzień 05

123 zezwolenie wydane przez Zarząd SSEMP S.A.

Dnia 5 grudnia 2017 r. Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. wydał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej SSEMP firmie POLCOLORIT S.A. z siedzibą w Piechowicach. Jest to już 123 wydane zezwolenie w historii Spółki i drugie zezwolenie dla przedsiębiorstwa POLCOLORIT S.A.