Archives for maj, 2020

Home \ 2020 \ maj
maj 30

Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park” – prezentacja działalności i oferty

Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park” Nazwa: Dolnośląski Park Technologiczny Typ Parku: Park Technologiczny Etap rozwoju: park rozwinięty Podmiot zarządzający: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Lokalizacja: Gmina Szczawno-Zdrój Powiat: Wałbrzyski Województwo: Dolnośląskie Dolnośląski Park Technologiczny T-Park położony jest w południowo-zachodniej części Dolnego Śląska, ma dogodne położenie komunikacyjne, znajduje się w odległości 65 km od Wrocławia, 200 km od Pragi, 420 km […]
maj 15

Decyzja o wsparciu nowej inwestycji nr 19

15 maja 2020 r. Zarząd SSEMP S.A. wydał 19 już decyzję o wsparciu (trzecia w 2020 r.) nowej inwestycji dla przedsiębiorstwa: AMIGOS BETON Sp. z o.o. S. k. Inwestorem jest polski mikroprzedsiębiorca prowadzący działalność produkcyjną wyrobów budowlanych z betonu. Inwestycja zlokalizowana zostanie w gminie Prusice w powiecie trzebnickim.
maj 15

Dofinansowanie studiów podyplomowych – PUP Ostrów Wielkopolski

  Dofinansowanie studiów podyplomowych umożliwia pogłębienie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności, dzięki czemu osoba poszukująca pracy może zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Dofinansowanie skierowane jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowym urzędzie pracy.Czym jest dofinansowanie studiów podyplomowych?