Archives for czerwiec, 2021

Home \ 2021 \ czerwiec
cze 28

Nabór wniosków do projektu Urzędu Patentowego RP „Własność intelektualna w Twojej firmie”

Szanowni Państwo! z przyjemnością informujemy, że właśnie rusza nabór do projektu „Własność intelektualna w Twojej firmie”. W projekcie można ubiegać się o dofinansowaną ze środków unijnych usługę, polegającą na identyfikacji przedmiotów własności intelektualnej w firmie.  Na czy polega ta usługa? Wybrani przez Urząd Patentowy RP Wykonawcy przeanalizują model biznesowy przedsiębiorstwa, jego produkty lub usługi oraz plany rozwoju, a następnie stworzą raport […]
cze 22

Polsko-Kanadyjska Konferencja Motoryzacyjna: Innowacje i łańcuchy dostaw

W dniach 28-29 czerwca br. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM), Canada Trade Commisioner Service oraz Automotive Parts Manufacturer’s Association (APMA) organizują międzynarodową konferencję poświęconą branży motoryzacyjnej. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są reprezentanci firm z sektora automotive.
cze 19

Porozumienie Strefy z Bogatynią w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów

Pełniący funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz i Prezes Zarządu SSEMP  w Kamiennej Górze Tadeusz Rycharski, podpisali porozumienie partnerskie, w którym wyrażają wolę współdziałania na rzecz rozwoju gospodarczego Gminy Bogatynia, wchodzącej w skład obszaru zarządzanego przez Strefę. Strony porozumienia deklarują zamiar podjęcia współpracy m.in. w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów.
cze 18

Porozumienie Kamiennogórskiej SSEMP z Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH)

Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości podpisała porozumienie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu.
cze 17
cze 15

NOWA FABRYKA MEMBRAN PVC FIRMY TECHNONICOL W WYKROTACH

Firma TECHNONICOL rozpoczyna budowę fabryki membran PVC w Wykrotach na Dolnym Śląsku. Planowane zakończenie prac jest szacowane na pierwsze półrocze 2023 roku.
cze 11

Decyzja o wsparciu nr 37

11 czerwca 2021 r. Zarząd SSEMP S.A. wydał kolejną decyzję o wsparciu nowej inwestycji (nr 37). Decyzję otrzymała holenderska firma Sanibell Poland Sp. z o.o. Lokalizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego to miasto Ostrów Wielkopolski.
cze 02
cze 02

Forum Agendy 2030 w formule V4

Forum Agendy 2030 w formule V4+: „Dekada Działania – Trwałe ożywienie gospodarcze – Najważniejsze wyzwania na drodze do realizacji Agendy 2030 i Celów Zrównoważonego Rozwoju”.