Kamiennogórska SSEMP zaprasza inwestorów z Japonii !

Home \ Nowości \ Kamiennogórska SSEMP zaprasza inwestorów z Japonii !

Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A. zachęca japońskich przedsiębiorców zainteresowanych podjęciem inwestycji w Polsce do ulokowania inwestycji na terenie Kamiennogórskiej SSEMP. 

pl-jp

Biorąc pod uwagę medialne informacje z czwartego kwartału roku 2016 o planowanych nowych inwestycjach japońskich koncernów na terenie wybranych Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce, pragniemy zapewnić wszystkich potencjalnie zainteresowanych inwestorów, że nasza Spółka dysponuje uzbrojonymi terenami przeznaczonymi pod działalność gospodarczą na terenie województwa dolnośląskiego oraz wielkopolskiego. KSSEMP dysponuje terenami objętymi granicami Specjalnej Strefy Ekonomicznej w 15 podstrefach, gdzie ulokowanie inwestycji uprawnia do skorzystania z pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego. Nasze podstrefy ulokowane są w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych; cechuje je również bliskość do granicy czeskiej oraz niemieckiej.

 

 

teren-krzeszow

Obecnie zaufało nam 43 inwestorów, którzy otrzymali zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości i korzystają z przysługującej im pomocy publicznej. Wśród 43 inwestorów posiadamy dwóch inwestorów, których kapitał historyczny pochodzi z Japonii. Po medialnych doniesieniach o planowanych inwestycjach znanych i renomowanych firm z Japonii, chcielibyśmy również wyjść z inicjatywą do kolejnych, potencjalnych inwestorów z Japonii chcących inwestować w Polsce, w szczególności na terenie województwa dolnośląskiego. Kamiennogórska SSEMP jako jedyna Specjalna Strefa Ekonomiczna w Polsce posiada przetłumaczoną główną stronę www na język japoński – jest to wyraz szacunku i aprobaty dla naszych obecnych i przyszłych partnerów z Japonii.

 

 

 

RELATED POSTS