Grupa przedsiębiorstw Dr. Schneider rozbudowała zakład w Radomierzu

Home \ Nowości \ Grupa przedsiębiorstw Dr. Schneider rozbudowała zakład w Radomierzu

Uroczystość otwarcia nowej części hali odbyła się 14.07.2017. Uczestniczyli w niej  pracownicy, lokalne władze i partnerzy biznesowi. Zakład powiększył się o 3000 metrów kwadratowych. Zarząd SSEMP S.A. reprezentowany był przez Prezesa Tadeusza Rycharskiego i Wiceprezes Dagmarę Gęborys.

Inwestycja została wykonana bez generalnego wykonawcy. Na każdym etapie projektowania i budowy uczestniczyli pracownicy Dr. Schneider, dzięki czemu inwestycja została „uszyta na miarę” i jest idealnie dopasowana do potrzeb firmy.

Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i jednocześnie jeden z największych pracodawców w Kotlinie Jeleniogórskiej. Firma posiada własne centrum badawczo-rozwojowe oraz współpracuje z placówkami naukowymi, co pozwala na realizację projektów o wysokim stopniu zaawansowania technicznego.

W chwili obecnej w Dr. Schneider w Radomierzu jest zatrudnionych 1421 osób. Dzięki rozbudowie  zatrudnienie będzie mogło znaleźć kolejnych 200 pracowników.

RELATED POSTS