124 zezwolenie wydane przez Zarząd SSEMP S.A.

Home \ Nowości \ 124 zezwolenie wydane przez Zarząd SSEMP S.A.

document-428331_1920

Dnia 28 grudnia 2017 r. Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. wydał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej SSEMP firmie PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. z siedzibą w Lubaniu. Jest to już 124 wydane zezwolenie w historii Spółki i kolejne zezwolenie dla przedsiębiorstwa.

Firma PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. Branżą, w której Spółka się specjalizuje jest hydraulika siłowa. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe, naszą działalnością jest również naprawa siłowników lub ich regeneracja. Wszystkie wyprodukowane przez nas cylindry hyrauliczne przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz próby ciśnieniowe na szczelność. Mimo swojego krótkiego istnienia na rynku, PONAR LUBAŃ posiada bardzo bogate doświadczenie w branży hydraulicznej głównie dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w produkcji cylindrów hydraulicznych.

(Informacje o firmie PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. pochodzą z oficjalnej witryny internetowej inwestora: http://www.ponar-luban.pl/)

RELATED POSTS