Informacja dot. wsparcia dla MŚP

Home \ Nowości \ Informacja dot. wsparcia dla MŚP

Uprzejmie informujemy, że mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa („MŚP”) z obszaru Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości mogą skorzystać z pomocy Dolnośląskiego Funduszu Gospodarczego sp. z o.o. Fundusz od 2002 roku wspomaga firmy z Dolnego Śląska w uzyskaniu funduszy na działalność gospodarczą oraz inwestycyjną. Udziałowcami DFG są m.in. Województwo Dolnośląskie i Bank Gospodarstwa Krajowego. Fundusz współpracuje z bankami, samorządami gospodarczymi, samorządami lokalnymi oraz agencjami rozwoju regionalnego.

DFG niedawno wprowadził do oferty nowy produkt- poręczenie wadialne. Zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych poręczenia – w postępowaniach przetargowych – zastępują wadium w formie pieniężnej. Zamiast wpłacać gotówkę, dzięki poręczeniu DFG, przedsiębiorca może pozyskać do 100% wartości wadium.

Więcej informacji o poręczeniach wadialnych znaleźć można stronie www.dfg.pl/poreczenia-wadialne. W przypadku pytań czy wątpliwości, do dyspozycji są specjaliści DFG, tel. 696 871 433, 71 736 04 88, 71 736 04 90 lub e-mail: poreczenia@dfg.pl.

RELATED POSTS