NOWA FABRYKA MEMBRAN PVC FIRMY TECHNONICOL W WYKROTACH

Home \ Nowości \ NOWA FABRYKA MEMBRAN PVC FIRMY TECHNONICOL W WYKROTACH

Firma TECHNONICOL rozpoczyna budowę fabryki membran PVC w Wykrotach na Dolnym Śląsku. Planowane zakończenie prac jest szacowane na pierwsze półrocze 2023 roku.

W kwietniu 2021 firma TECHNONICOL rozpoczęła produkcję w Polsce. Fabryka wełny mineralnej w Wykrotach to pierwszy zakład firmy TECHNONICOL w Polsce i jedna z największych inwestycji w historii spółki. Fabryka planuje produkcję na poziomie 1,3 miliona metrów sześciennych wełny mineralnej rocznie.

Już na etapie budowy pierwszego zakładu została podjęta decyzja o kolejnej inwestycji w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości.

Druga fabryka firmy TECHNONICOL w Wykrotach będzie produkować membrany PVC – innowacyjne materiały stosowane w wytrzymałych systemach izolacji dachu. Docelowo pracę w obu fabrykach znajdzie kilkaset osób.


TECHNONICOL POLSKA – KRÓTKIE BIO


TECHNONICOL Corporation to międzynarodowy lider produkcji najwyższej jakości materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych oraz pokryć dachowych. Od 1992 roku oferujemy w pełni kompatybilne systemy wykorzystywane do budowy domów jedno- i wielorodzinnych, zakładów przemysłowych, mostów i budynków użyteczności publicznej. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej ochrony konstrukcji – od fundamentu aż po dach.

Jesteśmy dumni, że dzięki 56 zakładom produkcyjnych w 7 krajach i obecności produktów w 117 krajach, firma TECHNONICOL poprawia komfort, bezpieczeństwo i jakość życia milionów ludzi na całym świecie.

Więcej na stronie: www.technonicol.pl

Źródło: TECHNONICOL

3 (1)

RELATED POSTS