Podatki przy eksporcie do Rosji - wydarzenie online

Home \ Nowości \ Podatki przy eksporcie do Rosji – wydarzenie online
Ostatnie wydarzenie w 2021 roku z cyklu webinariów o Rosji. Rozmawialiśmy już o formach prowadzenia biznesu w Rosji, certyfikacji, kwestiach celnych, teraz czas na podatki.

Mówiąc o podatkach skupimy się najbardziej na tych, które dotyczą eksportera. Gościem wydarzenia będzie Surana Radnaeva – założycielka firmy Sinoruss, która świadczy usługi prawne oraz księgowe na rzecz zagranicznych przedsiębiorców. Surana Radnaeva przybliży nie tylko kwestię podatków, ale również podpowie w jaki sposób możemy skutecznie sprawdzić przyszłego nabywcę.

Podatki zawsze budzą sporo wątpliwości. Jeżeli masz pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi – weź udział w wydarzeniu online i zapytaj naszego eksperta. Pytania można zadać poprzez formularz rejestrując się na wydarzenie bądź bezpośrednio podczas spotkania. Jeżeli mają Państwo już gotowe pytania, zachęcamy do wysyłania ich razem z formularzem rejestracyjnym, żeby nasz prelegent mógł przygotować szerszą odpowiedź.

Szkolenie poprowadzą:

  • Tatyana Koryakina, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Rosji,
  • Surana Radnaeva, Partner w Sinoruss.

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia o godz. 10:00 i będzie prowadzone w języku polskim oraz rosyjskim (zostanie zapewnione tłumaczenie symultaniczne).

Udział jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji pod linkiem.
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się już dziś!

Webinarium „Podatki przy eksporcie do Rosji” jest częścią cyklu wydarzeń online dla przedsiębiorców rozważających ekspansję na rynek rosyjski.

Więcej na stronie organizatora: https://www.paih.gov.pl/20211216/webinarium_podatki_przy_eksporcie_do_rosji

(źródło: PAIH)

RELATED POSTS