Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna wyróżniona "Symbolem Rozwoju Biznesu 2021"

Home \ Nowości \ Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna wyróżniona „Symbolem Rozwoju Biznesu 2021”

9 grudnia 2021 r. w siedzibie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnienia, które uzyskała Spółka: „Symbol Rozwoju Biznesu 2021”.

Oficjalne wyróżnienie wręczone zostało Prezesowi Zarządu Panu Tadeuszowi Rycharskiemu przez Redaktora Naczelnego „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego Pana Jakuba Lisieckiego.

Symbol Rozwoju Biznesu 2021 przyznany został Kamiennogórskiej Strefie ze względu na wyjątkowe osiągnięcia biznesowe w roku 2021 w tym ilość wydanych decyzji o wsparciu
i wypracowany zysk z działalności operacyjnej. Tegoroczne, rekordowe wyniki Spółki to efekt dobrej współpracy Strefy z przedsiębiorcami, którzy dla swoich inwestycji wybrali obszar Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. Sprawna obsługa inwestorów przez pracowników SSMEP S.A. to również jeden z kluczowych czynników sukcesu.

Co więcej, dobre wyniki Spółki mimo trwającej pandemii COVID-19 to fundamentalnie zasługa korzystnych zmian legislacyjnych wprowadzonych przez rząd Premiera Mateusza Morawieckiego Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji

W tym trudnym dla wielu firm czasie, udało się nam pozyskać ponad dwudziestu inwestorów do skorzystania z naszej oferty i zainwestowania na obszarze zarządzanym przez Kamiennogórską Strefę. Wsparcie inicjatyw SSEMP S.A. przez Panią Poseł Marzenę Machałek jest dla nas również bardzo ważne” – dodaje Prezes Tadeusz Rycharski.

RELATED POSTS