Dyżur ekspercki: Portal Funding & tender opportunities, czyli sukces na Horyzoncie

Home \ Nowości \ Dyżur ekspercki: Portal Funding & tender opportunities, czyli sukces na Horyzoncie

Zapraszamy na zdalny dyżur ekspercki o portalu portalu Funding & tender opportunities, który odbędzie się 12 maja 2022 r.

Portal Funding & tender opportunities został założony i jest koordynowany przez Komisję Europejską. Służy do elektronicznej obsługi administracyjnej projektów, ale co ważniejsze, jest to rozbudowana baza wiedzy o dostępnych konkursach ogłaszanych w ramach programów ramowych UE. Publikowane są tam wszystkie dokumenty konkursowe, wzory umów czy poradniki dla wnioskodawców. Funkcje dostępne na portalu pozwalają również na umieszczanie ofert współpracy, a także na zapisanie się w bazie ekspertów oceniających wnioski.

Chcąc przybliżyć to narzędzie, konsultantki Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia zapraszają serdecznie na dyżur ekspercki, który odbędzie się 12 maja 2022 r. w godz. 8.00 – 15.00. Dyżur będzie miał formę indywidualnych, 60-minutowych konsultacji on-line.

Zachęcamy do rejestracji!

Jednocześnie informujemy, że dyżur skierowany jest w pierwszej kolejności do osób z makroregionu HPK Polska Zachodnia (woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie). Zgłoszenia osób spoza tych województw będą przyjmowane po 9 maja 2022 r., jeżeli zostaną wolne miejsce na wydarzenie.

Portal Funding & tender opportunities, czyli sukces na Horyzoncie.png

Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

źródło: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii | Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

RELATED POSTS