Nowości

Spotkanie dotyczące rozwoju infrastruktury i nowoczesnych rozwiązań energetycznych

⚡20 stycznia 2026 roku Prezes Zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. Arkadiusz Dybiec spotkał się z Wiceprezesem Zarządu ds. Operatora w #TAURONDystrybucja Panem Maciejem Mrozem.

Rozmowy koncentrowały się na planach zwiększenia mocy energetycznych oraz dalszym rozwoju infrastruktury, kluczowych z punktu widzenia rozwoju przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie strefy. ⚡📈

🗣️Istotnym elementem spotkania była również dyskusja na temat taryf dynamicznych energii elektrycznej – nowoczesnego rozwiązania, które w przyszłości może umożliwić przedsiębiorcom realne oszczędności poprzez świadome zarządzanie zużyciem energii i dostosowanie go do zmiennych cen rynkowych.

Spotkanie potwierdziło znaczenie współpracy z operatorem systemu dystrybucyjnego w zakresie tworzenia stabilnych, nowoczesnych i konkurencyjnych warunków energetycznych, sprzyjających rozwojowi biznesu i nowych inwestycji.

Pomożemy Ci wspólnie zrealizować ambitne plany rozwoju w jednymz najbardziej atrakcyjnych regionów inwestycyjnych w Polsce.

Ułatwienia dostępu