Nowości

Noworoczne spotkanie w Lubawce.

Przedstawicielka SSEMP S.A. wzięła udział w noworocznym spotkaniu, które odbyło się w Domu Kultury w Lubawce. Na zaproszenie Burmistrza Miasta Lubawka Andrzeja Wojdyły w wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu, instytucji publicznych, środowisk gospodarczych oraz lokalni liderzy.


📊Podczas spotkania zaprezentowano najważniejsze działania i inwestycje zrealizowane w 2025 roku, a także inicjatywy będące w trakcie realizacji. Była to również okazja do rozmów o dalszej współpracy oraz złożenia noworocznych życzeń z myślą o dalszym, zrównoważonym rozwoju regionu.


SSEMP S.A. dziękuje za zaproszenie oraz możliwość udziału w wydarzeniu sprzyjającym budowaniu relacji i wzmacnianiu współpracy pomiędzy samorządem, a otoczeniem gospodarczym.

Na spotkaniu gościli również:
Poseł na Sejm RP Zofia Czernow,
Radna Województwa Dolnośląskiego Ewa Kocemba,
Starosta Powiatu Kamiennogórskiego Małgorzata Krzyszkowska.
📷Fot.: Gmina Lubawka.

Pomożemy Ci wspólnie zrealizować ambitne plany rozwoju w jednymz najbardziej atrakcyjnych regionów inwestycyjnych w Polsce.

Ułatwienia dostępu