Nowości

Home \ Nowości
Kwi 11

„Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o gospodarce”

11 kwietnia br. w Pałacu Prezydenckim z Warszawie Zarząd SSEMP S.A. uczestniczył w konferencji: „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o gospodarce”. Podczas spotkania z udziałem Prezydenta RP przedstawiciele biznesu, nauki, ekonomiści, prawnicy i zaproszeni goście debatowali nad zapisami dotyczącymi gospodarki w Konstytucji. Była to kolejna z cyklu debat eksperckich poprzedzających referendum konsultacyjne.
Kwi 04

Wsparcie innowacyjnych MŚP w procesie internacjonalizacji na rynkach poza unijnych

Przedsiębiorco! Chcesz działać globalnie? Masz unikatowy produkt, nowoczesną usługę lub innowacyjną technologię? Chciałbyś przygotować profesjonalny plan ekspansji swojej firmy? Skontaktuj się z nami: pmt@paih.gov.pl i tel: 223349924
Mar 28
Mar 24

II Targi Terenów Inwestycyjnych

W dniach 21-23 marca 2018 r., Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości uczestniczyła w II Targach Terenów Inwestycyjnych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.
Mar 15
Mar 13

Wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Kamiennej Górze

12 marca 2018 r. Kamienną Górę odwiedził Prezydent RP Andrzej Duda. Była to pierwsza, historyczna wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Kamiennej Górze. W centrum miasta Prezydent wygłosił przemówienie do przybyłych mieszkańców powiatu kamiennogórskiego i zaproszonych gości. Prezydent Andrzej Duda już na początku swojego przemówienia podkreślił istotną rolę budowy drogi S3 w procesie rozwoju całego regionu:
Mar 12
Mar 07

Dodatkowe miliardy na inwestycje z UE

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju chce żeby Polska w większym stopniu korzystała z pieniędzy unijnych, które dzieli bezpośrednio Bruksela. Resort rozpoczął prace nad systemem wsparcia podmiotów z Polski, który pomoże im pozyskać dodatkowe kilka lub nawet kilkanaście miliardów euro na inwestycje.
Lut 27
Lut 23

125 zezwolenie wydane przez Zarząd SSEMP S.A.

Dnia 23 lutego 2018 r. Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. wydał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej SSEMP firmie „Martherm” Mateusz Markowski z siedzibą w Płóczkach Górnych. Jest to już 125 wydane zezwolenie w historii Spółki i pierwsze w 2018 roku. Przedsiębiorca prowadzi działalność gospodarczą w branży odnawialnych źródeł energii.