Aktualności

Home \ Aktualności
Sty 15

Spotkanie z przedsiębiorcami z Indii w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu

15 stycznia 2018 r. Prezes SSEMP S.A. Tadeusz Rycharski uczestniczył w spotkaniu z przedsiębiorcami z Indii w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu na zaproszenie Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka. W rozmowach uczestniczyli również: Konsul Honorowy Indii Kartikey Johri, Wiceprezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. Krzysztof Senger jak również przedstawiciele Specjalnych Stref Ekonomicznych na Dolnym Śląsku, […]
Sty 04

Kamiennogórska SSEMP się rozrasta

Rok 2017 był wyjątkowo korzystny dla Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości – mijający rok to kolejne wydane zezwolenia i powiększenie Strefy o ponad 166 hektarów z 373,8 do 540,8 ha. W ubiegłym roku Kamiennogórska SSEMP powiększyła swój obszar o dwie nowe podstrefy: w Kowarach i Lwówku Śląskim oraz znacznie powiększyła dotychczasowy obszar w Nowogrodźcu. 
Gru 29
Gru 28

124 zezwolenie wydane przez Zarząd SSEMP S.A.

Dnia 28 grudnia 2017 r. Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. wydał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej SSEMP firmie PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. z siedzibą w Lubaniu. Jest to już 124 wydane zezwolenie w historii Spółki i kolejne zezwolenie dla przedsiębiorstwa.