Archives for marzec, 2018

Home \ 2018 \ marzec
mar 30

Międzynarodowe zamówienia publiczne – aktualności

Aktualności: Zespół Międzynarodowych Zamówień Publicznych ( Zespół MZP) na skutek podziału Ministerstwa Rozwoju znalazł się w składzie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Adres elektroniczny Zespołu to mzp@mpit.gov.pl. Aktualne informacje nt. międzynarodowych zamówień publicznych ukazują się na stronie www.przetargi-międzynarodowe.gov.pl a informacje o przetargach NATO będą ukazywać się na stronie https://mpit.bip.gov.pl/przetargi-nato/. W związku ze zmianami organizacyjnych nastąpiła zmiana […]
mar 28
mar 24

II Targi Terenów Inwestycyjnych

W dniach 21-23 marca 2018 r., Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości uczestniczyła w II Targach Terenów Inwestycyjnych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.
mar 15
mar 13

Wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Kamiennej Górze

12 marca 2018 r. Kamienną Górę odwiedził Prezydent RP Andrzej Duda. Była to pierwsza, historyczna wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Kamiennej Górze. W centrum miasta Prezydent wygłosił przemówienie do przybyłych mieszkańców powiatu kamiennogórskiego i zaproszonych gości. Prezydent Andrzej Duda już na początku swojego przemówienia podkreślił istotną rolę budowy drogi S3 w procesie rozwoju całego regionu:
mar 12
mar 07

Dodatkowe miliardy na inwestycje z UE

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju chce żeby Polska w większym stopniu korzystała z pieniędzy unijnych, które dzieli bezpośrednio Bruksela. Resort rozpoczął prace nad systemem wsparcia podmiotów z Polski, który pomoże im pozyskać dodatkowe kilka lub nawet kilkanaście miliardów euro na inwestycje.