Archives for lipiec, 2021

Home \ 2021 \ lipiec
lip 26

Spotkanie informacyjne „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla operatorów 2”

 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie informacyjne on-line poświęcone Konkursowi „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla operatorów 2”. Spotkanie odbędzie się w dniu 3 sierpnia br., godz. 12:00 – 14:00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Aby wziąć udział w spotkaniu kliknij w link: Dołącz do spotkania. Podczas spotkania ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawi m.in. […]
lip 22

S3 odcinek Kamienna Góra – Lubawka na fotografii

Prace trwają na całym obszarze inwestycji, na której pracuje kilkaset osób oraz kilkadziesiąt jednostek sprzętowych. Pogoda sprzyja prowadzeniu prac na wszystkich frontach. Rozpoczęły się roboty związane z nasuwaniem czwartego obiektu inżynierskiego, a na dwóch obiektach wykonano już nasunięcie 7 segmentów. Dodatkowo zamontowano awanbek na ostatnim obiekcie do nasuwania, co pozwoli rozpocząć prace przy jego budowie w […]
lip 21

Decyzja o wsparciu nr 38

20 lipca 2021 r. Zarząd SSEMP S.A. wydał kolejną decyzję o wsparciu nowej inwestycji (nr 38). Decyzję otrzymała polska firma LOGISTICS PARK BOLESŁAWIEC Sp. z o.o. Lokalizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego to miasto Zgorzelec.
lip 09
lip 07

Polska Strefa Inwestycji: powrót na ścieżkę stabilnego wzrostu gospodarczego

W I półroczu br. w ramach Polskiej Strefy Inwestycji wydano 218 decyzji o wsparciu inwestycji na kwotę 7,9 mld zł. Przyczyni się to do powstania 5 941 nowych miejsc pracy – powiedział Grzegorz Piechowiak, wiceszef MRPiT i pełnomocnik rządu ds. inwestycji zagranicznych.
lip 06

Informacje o szczepieniach przeciwko COVID-19

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o szczepieniach przeciwko COVID-19 na dedykowanej stronie rządowej:
lip 05

Prosta Spółka Akcyjna – teraz możesz ją założyć!

Od 1 lipca 2021 r. można zakładać nową spółkę kapitałową – prostą spółkę akcyjną (P.S.A.). W tym dniu wchodzi w życie ustawa z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw.