Archives for grudzień, 2022

Home \ 2022 \ grudzień
gru 23

Decyzja o wsparciu nr 62

23 grudnia 2022 r. Zarząd SSEMP S.A. wydał kolejną decyzję o wsparciu nowej inwestycji (nr 62). Decyzję otrzymała Wytwórnia Cukierków Karmelek Marek Kończewski. Lokalizacja inwestycji to Gmina Przygodzice, Powiat Ostrowski, woj. wielkopolskie. Zapraszamy do zapoznania się z profilem przedsiębiorstwa:
gru 20

PFR zaprasza małe i średnie firmy do udziału w bezpłatnym Badaniu Dojrzałości Innowacyjnej

Zespół Polskiego Funduszu Rozwoju stworzył narzędzie diagnostyczno-doradcze, które pozwala ocenić poziom dojrzałości innowacyjnej przedsiębiorstwa w  trzech obszarach: rozwój innowacji, cyfryzacja i transformacja energetyczna. W Badaniu Dojrzałości Innowacyjnej wzięło udział już 130 dużych firm, które otrzymały indywidualny raport wraz z rekomendacjami ekspertów. Teraz do udziału w badaniu mogą zgłosić się także małe i średnie firmy, które chcą sprawdzić […]
gru 15

EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® dla naszej Strefy

Nasza strefa wyróżniona EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A. w Kamiennej Górze otrzymała Europejski Certyfikat Jakości w kategorii zrównoważony rozwój za skuteczne pozyskiwanie inwestorów. To największa w Polsce inicjatywa promująca przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, usług czy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju. Realizowany od ponad 12 lat, projekt Fundacji EUROPEAN […]
gru 15

61. Decyzja wsparcia nowej inwestycji

61. Decyzja wsparcia nowej inwestycji wydana przez Zarząd Strefy. Firma FOTOCERAMIKA rozpocznie działalność w powiecie bolesławieckim. GRATULUJEMY PRZEDSIĘBIORCOM!  
gru 15

Kolejna wizyta w Nowogrodźcu.

Spotkanie z panem Burmistrzem Robertem Relichem w ramach wsparcia nowych inwestycji w naszej podstrefie i terenie Gminy.
gru 13

Nowa inwestycja dla mikroprzedsiębiorcy w pow. kępińskim

60. Decyzja wsparcia nowej inwestycji. Nowa inwestycja na terenie w powiecie kępińskim w branży meblarskiej. GRATULUJEMY PRZEDSIĘBIORCOM!
gru 12

Współpraca SSEMP – Żmigród

Spotkanie z Burmistrzem Żmigrodu panem Robertem Lewandowskim w sprawie lokowania nowego inwestora oraz wsparcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
gru 12

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z Kancelarią Kochański & Partners ma przyjemność zaprosić na webinar pt. Odbudowa Ukrainy, bieżąca i przyszła perspektywa biznesowa dla polskich przedsiębiorstw który odbędzie się 19 grudnia 2022 r. o godzinie 10:00 (przewidziany czas trwania to maksymalnie 3 godziny).
gru 10

Spotkanie w Trzebnicy

Spotkanie w Trzebnicy. Wspólnie z Burmistrzem – panem Markiem Długozimą omawialiśmy współpracę w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz możliwości wynikające z ustawy o wspieraniu nowych inwestycji dla przedsiębiorców z Gminy Trzebnica.  
gru 10

Wizyta w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy

Wizyta w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy. Omawialiśmy współpracę w ramach klastra edukacyjnego SSEMP oraz możliwości wynikające z ustawy o wspieraniu nowych inwestycji dla przedsiębiorców z Powiatu Trzebnickiego.