Uroczyste otwarcie nowej siedziby Thom Polska Sp. z o.o.

Home \ Nowości \ Uroczyste otwarcie nowej siedziby Thom Polska Sp. z o.o.

6 kwietnia 2017 r. Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A., Prezes Tadeusz Rycharski i Wiceprezes Dagmara Gęborys, uczestniczyli w uroczystym otwarciu nowej siedziby firmy Thom Polska Sp. z o.o. w podstrefie Kamiennogórskiej SSEMP – Janowice Wielkie.

 

Firma Thom Polska to przedsiębiorstwo zajmujące się od 20 lat obróbką części metalowych, zatrudniające 170 osób oraz będące wiodącym inwestorem gminy Janowice Wielkie. Thom Polska Sp. z o.o. posiada wieloletnią współpracę z niemieckimi partnerami, aktywnie współtworząc rynek europejski w swojej branży.

Ważne przedsięwzięcie, bo ma innowacyjny charakter, tworzy kolejne miejsca pracy, jest impulsem dla rozwoju, a co najważniejsze z punktu widzenia Strefy równamy do tych najlepszych w Europie – podsumował uroczystość Prezes SSEMP S.A. Tadeusz Rycharski.

W spotkaniu w Radomierzu brali również udział lokalni samorządowcy i przedstawiciele biznesu. Prezes Thom Polska Sp. z o.o., Pan Wiesław Thom, podziękował Zarządowi SSEMP S.A. za owocną współpracę i wyraził chęć dalszej, obopólnie korzystnej współpracy.

RELATED POSTS