Bezpłatne konsultacje z ekspertem nt. „Transakcje wewnątrzwspólnotowe, eksport, import oraz transakcje trójstronne i łańcuchowe w 2021r.”

Home \ Nowości \ Bezpłatne konsultacje z ekspertem nt. „Transakcje wewnątrzwspólnotowe, eksport, import oraz transakcje trójstronne i łańcuchowe w 2021r.”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje z ekspertem nt. „Transakcje wewnątrzwspólnotowe, eksport, import oraz transakcje trójstronne i łańcuchowe w 2021r.” w dniu 17 listopada 2021r.

Szanowni Państwo!

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju zaprasza do udziału w indywidualnych konsultacjach z ekspertem nt.: „Transakcje wewnątrzwspólnotowe, eksport, import oraz transakcje trójstronne i łańcuchowe w 2021r.” Konsultacje odbędą się w dniu 17 listopada br. w Dolnośląskim Parku Technologicznym T-Park w Szczawnie-Zdroju. 

Zakres konsultacji obejmować może:

  • Rozliczenie wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów,
  • Rozliczenie wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów,
  • Rozliczenie importu usług,
  • Rozliczenie eksportu usług,
  • Rozliczenie transakcji łańcuchowych,
  • Rozliczenie transakcji trójstronnych uproszczonych.

Szkolenie poprowadzi: MICHAŁ GABRYSIAK – Ekspert z zakresu krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Wieloletni pracownik renomowanych spółek doradztwa podatkowego (BIG 4), a także kierownik działu podatków Grupy PPG. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiadający wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa podatkowego na wszelkich płaszczyznach biznesu. Doświadczony wykładowca i trener firm szkoleniowych, autor licznych publikacji publikowanych m.in. w Rzeczpospolitej, pozycjach wydawnictwa Difin, Presscom WoltersKluwer i innych.

Przewidujemy, że nasz ekspert przeprowadzi z każdym z uczestniczących przedsiębiorców 30-45 minutową bezpośrednią rozmowę, podczas której odpowie na pytania zadane przez uczestników.

Rejestracja: Zgłoszenia prosimy przesyłać na FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM

do dnia 12 listopada 2021r.

pocztą, e-mailem, faksem lub doręczyć osobiście na adres:

Enterprise Europe Network Wałbrzych / Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Szczawińska 2, 58-310 Szczawno-Zdrój,

e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl,

faks: 74 64 80 451

Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, a w związku z tym proces naboru zostanie zamknięty w momencie wyczerpania się miejsc.

Kontakt:

Aleksandra Kucharska

aleksandra.kucharska@darr.pl

Tel. 74 64 80 423

źródło: DARR

RELATED POSTS