Misja gospodarcza do Algieru i Oranu – 22-26 października 2022 r. z okazji MT ERA’2022

Home \ Nowości \ Misja gospodarcza do Algieru i Oranu – 22-26 października 2022 r. z okazji MT ERA’2022

Misja-gospodarcza-do-Algieru-i-Oranu-22-26.10.2022-768x384

Misja gospodarcza do Algieru i Oranu 22-26 października 2022 r. z okazji MT ERA’2022

Międzynarodowy Salon Energii Odnawialnych, Czystej Energii i Zrównoważonego Rozwoju

Krajowa Izba Gospodarcza wspólnie z Ambasadą RP w Algierii i Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH stwarzają możliwość promocji polskich firm w ALGIERII w ramach Misji gospodarczej do Algieru i Oranu, która odbędzie się w dniach 22-26.10.2022 z okazji MT ERA’2022 Międzynarodowy Salon Energii Odnawialnych, Czystej Energii i Zrównoważonego Rozwoju.

Program misji przewiduje:
• Polsko-Algierskie Forum Biznesu oraz spotkania B2B z lokalnymi partnerami algierskimi przygotowane we współpracy z Algierską Narodowa Izba Gospodarczą w Oranie;
• Spotkania z przedstawicielami lokalnej administracji oraz algierskich organizacji wspierających handel i inwestycje w Algierze;
• Spotkania z ekspertami i przedsiębiorcami nt. lokalnych uwarunkowań i zasad prowadzenia działalności gospodarczej w Algierii;
• Spotkania biznesowe podczas MT ERA ‘2022 w Oranie na polskim stoisku promocyjnym.

Algieria, dzięki swojemu położeniu w centralnej części Afryki Północnej, jest bramą pozwalającą na swobodny dostęp do innych krajów całego regionu, a dzięki zasobom naturalnym należy do grona najbogatszych krajów kontynentu. Jest to kraj o dużym potencjale gospodarczym, którego podstawę gospodarki stanowi tradycyjnie sektor paliwowy (sprzedaż węglowodorów przynosi prawie 95% przychodów z eksportu).
Zapotrzebowanie rynku algierskiego na technologie środowiskowe dotyczy głównie takich dziedzin jak: recycling, stacje oczyszczania wody, technologie energooszczędne; technologie związane zwłaszcza z wytwarzaniem energii z odnawialnych źródeł, głównie słońca i wiatru. Algieria zainteresowana jest w tym sektorze partnerską współpracą opartą na transferze technologii.
Perspektywy do współpracy istnieją również w innych branżach, jak budownictwo, rolnictwo, sektor medyczny i rolno-spożywczy, ochrona środowiska, przemysł maszynowy, opakowaniowy, motoryzacyjny i obronny, zapraszamy także przedstawicieli tych branż do udziału w misji.

Szacunkowy koszt udziału w Misji, w ramach którego przygotowany zostanie dla Państwa program merytoryczny oraz zapewniona obsługa logistyczna, kształtuje się w granicach 8.000 – 9.000 pln netto/osoba.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji uprzejmie prosimy o wstępną rejestrację i wypełnienie formularza zgłoszenia znajdującym się pod linkiem:

https://formularze.kig.pl/pl/2022-10-algieria/?utm_source=freshmail&utm_medium=email&utm_campaign=1_kampania_czwartkowa_z_dnia_25.08.2022

celem przekazania dalszych szczegółowych informacji.

RELATED POSTS