Konferencja online: Transgraniczna sprzedaż towarów

Home \ Nowości \ Konferencja online: Transgraniczna sprzedaż towarów

Agenda-14-12-2022

 

Myślisz o rozwoju swojej firmy i ekspansji zagranicznej – platformy marketplace to wejście na skróty na międzynarodowe rynki!

➡ Internet zniósł wiele granic w transakcjach handlowych. Dołącz do uczestników webinaru już 14 grudnia o godz. 10:00 i przekonaj się, jak łatwo można wejść na obcy rynek. Wśród ekspertów Konrad Zach, który od 20 lat pomaga firmom budować i rozwijać internetowe kanały sprzedaży w modelach B2C, B2B oraz marketplace i Kamila Grotowska z platformy Allegro umożliwiającej handel na terenie całej Unii Europejskiej.

➡ Już ponad 225 tys. MŚP w Europie, w tym 3,5 tys. z Polski jest obecnych na Amazon, co daje wzrost o 20% względem 2020 r. W 2021 r. polskie MŚP sprzedały za pośrednictwem tylko tej jednej platformy 25 mln produktów (średnio 50 co minutę) i stworzyły 12 tys. miejsc pracy, osiągając wartość handlowych transakcji eksportowych na poziomie ponad 750 mln euro.

 

Jakie są perspektywy? Zdecydowanie możemy spodziewać się dalszego dynamicznego rozwoju międzynarodowej e-sprzedaży. Warto więc już teraz zarezerwować czas na nasze webinarium.

 

Kluczowe trendy cross border e-commerce na rynku UE, Azji oraz rynków wschodzących, przykłady popularnych platform w podziale na rejony geograficzne i modele biznesowe. Innymi słowy – wszystko, co trzeba wiedzieć o transgranicznym handlu online. W programie praktyczne wskazówki, case study i sesja Q&A.

 

Będzie konkretnie i probiznesowo!

➡ Zapisy: https://bit.ly/webinar-ekspansja-na-skróty

➡ Program: https://bit.ly/agenda-14-12-2022

 

Organizatorem webinaru jest Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.

RELATED POSTS