Zaproszenie PFR: Cykl spotkań online Symfonia x PFR | Cyfrowa Wyprawka dla Firm

Home \ Nowości \ Zaproszenie PFR: Cykl spotkań online Symfonia x PFR | Cyfrowa Wyprawka dla Firm

Nadchodzą duże zmiany dla przedsiębiorców związane z wdrożeniem nowego elektronicznego sposobu fakturowania, które będzie obowiązkowe od lipca 2024 r. Czym jest KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur? Każdą fakturę trzeba będzie wystawić w formie elektronicznej i wprowadzić do systemu, a faktury w formie papierowej przestaną funkcjonować. Czy i jak wprowadzenie KSEF wpłynie na firmę? Co się zmieni w organizacji po wdrożeniu? Polscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z rewolucji, jaką przyniesie KSeF, ale niewiele z nich podjęło już kompleksowe przygotowania.

Polski Fundusz Rozwoju pomaga firmom w cyfryzacji 

Polski Fundusz Rozwoju wraz z firmą Symfonia przygotował cykl spotkań online w ramach programu Cyfrowa Wyprawka dla Firm. Pomogą one przedsiębiorcom w przygotowaniu się do nowego obowiązku i w dalszej drodze ku digitalizacji.

Poniżej harmonogram i tematyka spotkań: 

  • 19.09.2023, g. 10.00: Skan faktury jako w pełni legalny dokument księgowy,
  • 03.10.2023, g. 10.00: Prawdziwe i pozorne faktury elektroniczne w obrocie gospodarczym,
  • 17.10.2023, g. 10.00: Wpływ zmiany formy faktury na procesy akceptacji w organizacji,
  • 07.11.2023, g. 10.00: Faktury wystawiane ręcznie czy to jeszcze możliwe?

Po każdej prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Poznaj eksperta Symfonii – praktyka z wieloletnim doświadczeniem w finansach i księgowości.

Bogdan Zatorski – kierownik do spraw analiz biznesowych i wymagań prawnych jest związany z firmą od 22 lat. Działa w obszarze finansów i księgowości, prawa podatkowego i zarządzania procesowego. Przez wiele lat rozwijał  Symfonię w obszarze obsługi finansowo-księgowej i podatków oraz zagadnień controlingowych. Uczestniczy we wdrażaniu KSeF w polskich przedsiębiorstwach, zarówno formie w rozwiązań IT dostarczanych przez Symfonię, jaki i szkoleń, warsztatów czy konsultacji biznesowych.

Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Tworzy oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem i procesami biznesowymi, wspierając polskie przedsiębiorstwa w dalszej cyfryzacji. Więcej o firmie TUTAJ.

Jak dołączyć do spotkań? 

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych, a rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Informacja o organizatorze

Spotkania są organizowane w ramach zespołu Sieć Firm Przyszłości PFR.  Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian.

Więcej o Sieć Firm Przyszłości PFR TUTAJ.

RELATED POSTS