Zaproszenie na Konferencję 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Polska Strefa Inwestycji na wspólnym rynku europejskim.

Home \ Nowości \ Zaproszenie na Konferencję 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Polska Strefa Inwestycji na wspólnym rynku europejskim.

erf

Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić na konferencję „20 lat Polski w Unii Europejskiej. Polska Strefa Inwestycji na wspólnym rynku europejskim”, organizowanej pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii która odbędzie się 27 maja 2024 roku o godzinie 11:00w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

gr02

Prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez rejestrację na wydarzenie do dnia 17 maja 2024 r. pod adresem www.kssse.pl/20latPolskiwUE

Konferencja 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Polska Strefa Inwestycji na wspólnym rynku europejskim skierowana jest do przedsiębiorców, inwestorów, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, a także instytucji badawczych, naukowych i środowiska akademickiego.

Celem wydarzenia jest podsumowanie dotychczasowych 20 lat Polski w Unii Europejskiej oraz dyskusja o korzyściach i wyzwaniach płynących z akcesji w obszarze inwestycji, bezpieczeństwa, jednolitego rynku pracy, transferu wiedzy oraz nowych technologii, a także swobodnego przepływu kapitału.

Jesteśmy przekonani, że ze względu na grono prelegentów oraz tematykę, konferencja stanie się ważnym, merytorycznym wydarzeniem podsumowującym naszą obecność w Unii Europejskiej w kontekście inwestycyjnym i gospodarczym.

gr03 

RELATED POSTS