122 zezwolenie wydane przez Zarząd SSEMP S.A.

Home \ Nowości \ 122 zezwolenie wydane przez Zarząd SSEMP S.A.

document-428331_1920

Dnia 19 maja 2017 r. Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. wydał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie strefy firmie „APIS” Sp. z o.o. z siedzibą w Chodczu. Jest to już 122 wydane zezwolenie w historii Spółki.

Firma APIS Sp. z o.o. została założona w 2002 roku. Siedzibą spółki jest budynek biurowy przy ulicy Kaliskiej 11 w Chodczu – województwo kujawsko pomorskie. Filia firmy i jednocześnie zakład produkcyjny mieści się w Chojnowie – województwo dolnośląskie. Teren i budynki zakładu należały w przeszłości do Dolnośląskich Zakładów Wyrobów Papierniczych DOLPAKART.

Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu udziałowców jeszcze w tym samym roku rozpoczęto produkcję tektury falistej i opakowań tekturowych, z roku na rok zwiększając wolumen produkcji. W 2004 roku zainwestowano w nowoczesna linię do produkcji tektury falistej. Kolejne inwestycje skupiły się na podnoszeniu wydajności produkcji, co odbiło się na rosnącej konkurencyjności oferowanych produktów. Rosnący popyt na produkty wymógł w 2010 roku budowę nowej hali magazynowej wyrobów gotowych.

Konkurencyjność cenowa przy zachowaniu wysokiej jakości, terminowość oraz dostosowanie się do potrzeb klientów pozwoliły osiągnąć wysoką pozycję zarówno na polskim, jak i czeskim rynku. Misją firmy jest nieustanne podnoszenie konkurencyjności oraz wzrost wolumenu sprzedaży tektury falistej i opakowań tekturowych.

cardboard-2111107_1920

(Informacje o firmie APIS pochodzą z oficjalnej witryny internetowej inwestora: www.pwapis.eu)

 

RELATED POSTS