Bezpłatne otwarte szkolenia z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych

Home \ Nowości \ Bezpłatne otwarte szkolenia z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych

W województwie dolnośląskim organizowane są bezpłatne, otwarte szkolenia z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych. W najbliższym czasie szkolenia takie będą prowadzone we Wrocławiu, Wałbrzychu i Legnicy – zgodnie z poniższą tabelą:

Data Miejscowość Hotel Adres hotelu
23-08-2019 Wrocław Mercure Wrocław Centrum Plac Dominikański 1

50-159 Wrocław

12-09-2019 Wałbrzych Hotel Aqua Zdrój Ratuszowa 6,

58-304 Wałbrzych

17-09-2019 Legnica Qubus Hotel Legnica ul. Skarbowa 2,

59-220 Legnica

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu mogą dokonać rejestracji swojego udziału klikając na poniższy link:

https://bit.ly/2YIfWgT

Polski Fundusz Rozwoju Portal PPK, to spółka utworzona zgodnie z Art. 77 Ustawy o pracowniczych planach kapitałowych. Jednym z jej zadań jest upowszechnianie wiedzy o funkcjonowaniu PPK, w tym organizowanie szkoleń i konferencji na temat PPK. Polski Fundusz Rozwoju Portal PPK to podmiot, który  prowadzi szkolenia i warsztaty na temat PPK za darmo, nie reprezentuje żadnej instytucji finansowej, a wszelkie wątpliwości po stronie pracodawców lub pracowników konsultuje bezpośrednio z Ministerstwem Finansów.

Zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniu oraz przekazaniu informacji o możliwości zapisu współpracującym przedsiębiorstwom.

Każda osoba zainteresowana wzięciem udziału w szkoleniu powinna wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nie ma ograniczeń co do ilości osób z jednej firmy, które mogą uczestniczyć w szkoleniu.

RELATED POSTS