Targi CHINA-ASEAN EXPO, 20-23.09.2019 r.

Home \ Nowości \ Targi CHINA-ASEAN EXPO, 20-23.09.2019 r.

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza firmy zainteresowane ekspansją na rynek chiński oraz inne rynki azjatyckie do zaprezentowania się w Polskim Pawilonie Narodowym podczas wielobranżowych targów CHINA-ASEAN EXPO (CAEXPO).To prestiżowa impreza, organizowana przez władze Chin, w której uczestniczą zarówno politycy i urzędnicy wysokiego szczebla, jak i przedstawiciele biznesu. Polska, jako pierwsze państwo spoza Azji, otrzymała tytuł kraju partnerskiego targów. Organizatorzy oferują polskim wystawcom 20 bezpłatnych stoisk.

REJESTRACJA

Polski Pawilon Narodowy oraz misja gospodarcza odbędą się w dniach w dniach 20-23 września 2019 r. Są one realizowane są w ramach promocji Marki Polskiej Gospodarki na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

Targi CAEXPO to coroczne prestiżowe wydarzenie, organizowane przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej oraz państwa członkowskie ASEAN w Nanning (stolica regionu autonomicznego Guangxi Zhuang). Jako jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Chinach gościło do tej pory 67 przywódców z Chin i państw ASEAN oraz 660 000 wystawców. Wydarzenie cieszy się także popularnością wśród przedstawicieli biznesu z państw spoza regionu.

W celu promocji współpracy pomiędzy Chinami, państwami ASEAN i innymi krajami tzw. „Pasa i Szlaku”, organizatorzy od 2014 roku zapraszają do udziału w targach państwa spoza ASEAN. Polska jest pierwszym spoza Azji zaproszonym do udziału jako kraj partnerski.

W targach weźmie udział polska delegacja rządowa, na której czele stanie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii; omawiany jest  również udziału członków kierownictwa innych resortów i urzędów administracji centralnej

Możliwości dla polskich firm:

Polska będzie krajem partnerskim targów, co dla firm z naszego kraju wiązać się będzie z szeregiem korzyści. Organizatorzy CAEXPO oferują polskim wystawcom:

  • 20 bezpłatnych standardowych stoisk o wymiarach 3m x 3m (9m.kw.),
  • wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z odprawą celną eksponatów (w tym np. żywności),
  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów b2b między firmami polskimi a chińskimi,
  • aranżację spotkań z potencjalnymi chińskimi partnerami jeszcze przed rozpoczęciem targów.

Firmy uczestniczące w misji na targi CAEXPO pokrywają jedynie koszty związane z transferem i pobytem w Chinach (przelot, hotel, transport lokalny, wiza, wyżywienie).

Całkowity koszt przelotu i pobytu jednego przedstawiciela Firmy wynosi 9.500,- zł netto.

REJESTRACJA

Zgłoszenia i informacje:
Biuro Współpracy z Zagranicą

Maria Nowakowska
tel: 22 630 97 83
e-mail: mnowakowska@kig.pl

Katarzyna Kaniewska
tel: 22 630 97 07
e-mail: kkaniewska@kig.pl

RELATED POSTS