Polsko-Kanadyjska Konferencja Motoryzacyjna: Innowacje i łańcuchy dostaw

Home \ Nowości \ Polsko-Kanadyjska Konferencja Motoryzacyjna: Innowacje i łańcuchy dostaw
W dniach 28-29 czerwca br. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM), Canada Trade Commisioner Service oraz Automotive Parts Manufacturer’s Association (APMA) organizują międzynarodową konferencję poświęconą branży motoryzacyjnej. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są reprezentanci firm z sektora automotive.

Polish - Canadian Automotive Conference: Innovations and Supply Chains

W trakcie dwudniowego eventu pt. “Polish – Canadian Automotive Conference: Innovations and Supply Chains” przedstawiciele firm, środowisk akademickich i organizacji motoryzacyjnych z Polski i z Kanady podzielą się wiedzą i doświadczeniem w kwestiach, które dziś stały się istotnymi tematami branży motoryzacyjnej na całym świecie. Tematyka spotkań to m.in. mobilność jutra/nowa mobilność, przemiany technologiczne i cyfrowe w przedsiębiorstwach, nowe trendy i kierunki rozwoju technologii, łańcuchy dostaw dla nowych technologii, zielone technologie, akumulatory samochodowe czy paliwa alternatywne.

Organizatorom wydarzenia udało się połączyć branżę automotive z Polski i z Kanady, proponując wiele ciekawych wystąpień i paneli dyskusyjnych. Wezmą w nich udział m.in. reprezentanci firm z obu krajów, wytwarzający najnowocześniejsze technologie motoryzacyjne.

– Motoryzacja jest drugim największym sektorem przemysłowym w Polsce. W naszym kraju działa ponad 1300 firm produkcyjnych związanych z motoryzacją, w tym 342 firmy funkcjonują stricte w ramach sektora. Natomiast ich otoczenie stanowi około 85 tys. przedsiębiorstw handlowo-usługowych. Organizowana przez nas konferencja to zdecydowanie miejsce dla każdego pasjonata i profesjonalisty motoryzacyjnego, a jednocześnie świetna okazja, by poznać innowacje, trendy branżowe oraz wymienić się doświadczeniami m.in. z producentami OEM czy dostawcami i partnerami motoryzacyjnymi w Polsce i Kanadzie. Po zakończeniu wydarzenia bezpośrednie kontakty między firmami polskimi i kanadyjskimi z pewnością mogą być skutecznie podtrzymywane. Tu jako Polska Agencja Inwestycji i Handlu wychodzimy naprzeciw – komentuje Grzegorz Gałczyński, Kierownik ds. branż strategicznych w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Wydarzenie odbywać się będzie w języku angielskim. Zarejestrowani uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań online. Rejestracja jest bezpłatna. Agenda i możliwość rejestracji pod linkiem:

https://www.paih.gov.pl/Polish-Canadian_Automotive_Conference

źródło: PAIH

RELATED POSTS